İç Mekan ve Dış Mekan Ürünleri

İç Mekan ve Dış Mekan Ürünleri

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Afiş / Poster Basımı 32x47 cm 170 gr Parlak Kuşe

(0)
199,00TL

AFİŞ POSTER BASKI NEDİR? Afişe etmek, duyurmak sözcük anlamına gelen afiş ve poster kullanım amacı olarak aynı yapıya sahip tanıtım materyalidir. Kişinin, hizmetin yada ürünün duyurulması, potansiyel müşteri tarafından dikkat çekilmesi amaçlanırbaskı türüdür. Uygulanan metin ve yazılar okunmaktan çok fark edilmek üzere tasarlanmaktadır. Kolay ..

Hızlı Görünüm

Karşılama Panosu Basımı

(0)
99,00TL

Karşılama Panosu Basımı..

Hızlı Görünüm

Masa Üstü Bayrak

(0)
19,00TL

TEKLİ - İKİLİ - ÜÇLÜ MASA BAYRAĞI DİREĞİSEÇİM ADETİNE GÖRE BAYRAK.MASA BAYRAĞI KUMAŞI ÇİFT KATLI SATENDİR.BAYRAK EBATI 15X22,5 CM.DİR.DİREKLER KROM NİKELDİR.LOGONUZUN BASILMASI İÇİN LOGONUZU YÜKLEYİN.SİZDEN ONAY ALINMADAN BASILMAZ..

Hızlı Görünüm

Roll up Banner & X Banner

(0)
199,00TL

ÜRÜN BOYUT : 85cm x 200cm Roll up; Dünyanın en çok tercih edilen hızlı kurulumlu görsel sunum aracıdır. Roll up vinil yada blockout kağıda basılabilir. Roll up; ajanslar, marketler, fuar ve tanıtım organizasyonları ,mağazalar kısacası şık bir görsel sunum yapacağınız her yerde tercih edebileceğiniz bir üründür. Sağlam bir makaralı sisteme..

Hızlı Görünüm

Vinil branda baskı

(0)
0,00TL

Branda; (vinil – vinyl) malzeme PVC türünde organik bileşikli bir malzemedir. Dayanıklı, hafif ve üzerine dijital baskı yapılmaya uygun özelliği gereği tercih edilmektedir.Kullanım Kullanım alanları:     Tanıtım veya reklam amaçlı afiş baskı, pankart baskı çalışmalarıAtatürk posterleriDuvar kaplama, dekorasyonTotem baskısıCephe,..

Hızlı Görünüm

Yelken Bayrak Çeşitleri

(0)
99,00TL

ÖzelliklerKumaşRaşel KumaşEbat75x300 cmBaskıTek Yön 4 Renk CMYK BaskıTaşıyıcı MalzemeKromSabitleyici Malzeme20 Lt BidonFuarlarda, açılışlarda, standlarda hatta işyerilerin önüne kadar birçok yerde kullanılan yelken bayraklar önemli bir reklam aracıdır.Gün boyu firmanızın tanıtımı yapmakla beraber, ürün ve kampanyalardan müşterilerinizi ha..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)